logo
22 690 00 99
Jesteśmy do Państwa
dyspozycji 7 dni
w tygodniu

  • en
  • de
  • pl

A A A

Transport medyczny

Prywatny transport medyczny

Kompleksowa pomoc chorym i ich rodzinom to podstawowy cel działalności naszej placówki. Poza udzielaniem świadczeń medycznych i wspieraniem podopiecznych w walce o lepszą jakość życia, zajmujemy się również organizacją prywatnego transportu medycznego. Świadczymy usługę bezpiecznego przewozu osób w wyspecjalizowanej karetce.

Z usługi transportu medycznego mogą korzystać zarówno pacjenci przebywający w domu opieki pod Warszawą, jak i osoby z zewnątrz, szpitale, hospicja czy stacje dializ. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze, dlatego przewożone osoby objęte są profesjonalną opieką wykwalifikowanego zespołu medycznego.

Transport chorych karetką

Transport karetką odbywa się całodobowo. Oferujemy między innymi sanitarny przewóz chorych z domu do ośrodka bądź do placówek zamiejscowych na konsultacje lekarskie. Wyposażenie karetki każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki temu dbamy o jego bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży.

Profesjonalna pomoc medyczna

Oferujemy wyłącznie nowoczesny i sprawdzony sprzęt. Organizowany przez nas transport chorych zawsze odbywa się z udziałem profesjonalnych ratowników medycznych, lekarzy i pielęgniarek. Zespół dzięki swym umiejętnościom oraz wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu świadczy pomoc pacjentom na najwyższym poziomie. Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor jako jeden z nielicznych placówek pielęgnacyjno-opiekuńczych posiada własny transport medyczny, w postaci karetki.
Dzięki temu, nasze ośrodki posiadają stałą możliwość przewozu podopiecznych.

Oferujemy przewozy:

  • z domu chorego do naszych ośrodków
  • na konsultacje zamiejscowe
  • oraz inne przewozy zewnętrzne