logo
22 690 00 99
Jesteśmy do Państwa
dyspozycji 7 dni
w tygodniu

 • en
 • de
 • pl

A A A

Portal Pacjenta

Jak skorzystać z Portalu Pacjenta?

W trosce o bezpieczeństwo i prywatność naszych podopiecznych należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Aby zalogować się do Portalu Pacjenta, należy skontaktować się drogą mailową (info@wigor.org) z ośrodkiem w celu podania swojego numeru telefonu, na który zostanie wysłany unikalny SMS kod umożliwiający założenie konta

 2. Po otrzymaniu SMS kodu należy kliknąć w linkzarejestruj nowe konto

 3. Aby zarejestrować nowe konto należy uzupełnić wszystkie pola oznaczone gwizdką, zaakceptować regulamin oraz kliknąć w przycisk “Rejestruj”

 4. Po zarejestrowaniu nowego konta należy wpisać swój numer telefonu oraz hasło. Następnie kliknąć w przycisk “Zaloguj się”

 5. Po poprawnym zalogowaniu się do Portalu Pacjenta, należy wybrać jedną z dwóch opcji. Rejestrację nowego Pacjenta lub Przypisz pacjenta do konta.

 6. Aby zarejestrować nowego Pacjenta należy kliknąć w pole “Rejestracja nowego pacjenta”, uzupełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką oraz kliknąć w przycisk “Zapisz”. Pacjent zostanie zarejestrowany w naszej bazie danych.

 7. Aby przypisać pacjenta do konta, który przebywa w NZ ZOZ Wigor należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • Pacjent w ośrodku musi udzielić osobie zarejestrowanej w Portalu Pacjenta upoważnienia do dostępu do swoich informacji medycznych
 • Osoba zarejestrowana w Portalu Pacjenta musi złożyć oświadczenie o zachowaniu poufności danych przechowywanych w systemie
 • Na wskazany numer telefonu zostanie przesłany unikalny kod SMS
 • Po otrzymaniu unikalnego kodu SMS, należy zalogować się do Portalu Pacjenta, kliknąć w przycisk “Przypisz pacjenta do konta” oraz wprowadzić otrzymany SMS kod.
 • Po udanym przypisaniu pacjenta do konta w Portalu Pacjenta, jest możliwość zamawiania dodatkowych usług, wysyłania wiadomości do personelu ośrodka oraz podglądu wykonanych czynności medycznych z możliwością ich oceny.

Kliknij aby się zalogować