logo
22 690 00 99
Jesteśmy do Państwa
dyspozycji 7 dni
w tygodniu

  • en
  • de
  • pl

A A A

Rehabilitacja

Rehabilitacja dla seniora

null

Utrata sprawności fizycznej to spore obciążenie psychiczne zarówno dla seniora, jak i dla jego bliskich. W odpowiedzi na potrzeby rodzin osób starszych, które wskutek zaostrzenia choroby, udaru, urazu lub w wyniku nagłej choroby wymagały leczenia w szpitalu, proponujemy specjalny program rehabilitacji. Serdecznie zapraszamy do prywatnego domu opieki w Legionowie pod Warszawą na rehabilitację.

rehabilitacja osób starszych

Turnusy rehabilitacyjne dla osób starszych

Oprócz stacjonarnej rehabilitacji osób starszych, którą prowadzą nasi wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci, organizujemy też turnusy rehabilitacyjne. Do udziału w nich zapraszamy seniorów, którzy pragną odzyskać wigor w większej grupie osób i w atmosferze wypoczynku.

Jak wyglądają zajęcia rehabilitacyjne dla osób starszych

Chcąc osiągnąć zadowalające efekty rehabilitacji seniora, zawsze starannie dobieramy formę i intensywność ćwiczeń do potrzeb i predyspozycji podopiecznego. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci w Legionowie prowadzą nie tylko wartościowe konsultacje dla seniorów, ale i skuteczne ćwiczenia grupowe lub gdy nie pozwala na to stan seniora – indywidualne.